قوانین و مقررات

به صفحه قوانین و مقررات وب سایت توران پشت خوش آمدید.

لطفا قوانین را با دقت مطالعه فرمائید. با سفارش از سایت، شما موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید. علاوه بر این مفاد، توران پشت به عنوان یک وب‌سایت و سرویس ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید.
 1: قبل از ثبت سفارش و پرداخت به دقت قیمت و امکانات را مطالعه فرمائید.

 2:ایجاد وبسایت با محتوا و مضامین غیر اخلاقی و سیاسی، ممنوع و خلاف قوانین استفاده می‌باشد.

3: تمامی وبسایت های ایجاد شده در توران پشت به دقت توسط مدیریت سیستم نظارت شده و در صورت مشاهدۀ هرگونه تخلف دسترسی کاربر به سیستم مسدود می‌گردد.

 4: در صورت خرابی یا نقص کالای دریافتی با هماهنگی عوامل توران پشت قابل تعویض می‌باشد.

5: کاربران توران پشت می‌بایست هرگونه تغییر تلفن و آدرس خود را به اطلاع سایت برسانند. بدیهی است در صورت اشکال در آدرس و تلفن و یا مبهم بودن آن که منجر به اختلال در ارائه خدمات به کاربران شود و یا کالا اشتباه ارسال گردد، توران پشت هیچ گونه مسئولیتی در خصوص خدمات ارائه شده و یا عودت وجه نداشته و کاربر مسئولیت کلیه خسارات وارده را عهده‌دار می‌باشد.

6: به منظور حفظ حریم شخصی کاربران کلیه اطلاعات شخصی و حقوقی آن‌ها در سرور امن توران پشت نگهداری شده و در اختیار شخص دیگری قرار نمی گیرد شایان ذکر است پس از عضویت مسئولیت نگهداری از نام کاربری و رمز عبور و کلیه عملیات انجام شده در سایت توسط آن نام کاربری به عهده کاربر می‌باشد.

7: ارسال سفارشات به شهرستان ها با شرکت پیکی در تهران و شرکت پستی از قبیل تیپاکس برای شهرستان ها صورت میگیرد و توران پشت هیچگونه دخالتی در هزینه های ارسال و هماهنگی و زمان رسیدن سفارش درب منزل و برخود مامورین آورنده سفارشات درب منزل ندارد و همه ی موارد با شرکت پیکی و پستی می‌باشد .